Jak dbać o nową wannę?

Porady dotyczące użytkowania wanny w wannie

Wanna w wannie to wanna z najlepszej jakości austriackiego akrylu. Posiada atest PZH. Ma właściwości antybakteryjne. Jest wanną higieniczną i łatwą w czyszczeniu. Idealna do kąpieli małych dzieci i dla osób z uczuleniami.

Nowa wanna w wannie będzie Ci służyła przez długie lata. Jak o nią dbać?

1. Od razu po kąpieli wannę opłucz ciepłą wodą lub lekko przemyj miękką gąbką lub ściereczką np. z mikrofibry przy użyciu łagodnego środka do czyszczenia wanien.

Nie używaj do mycia wanny środków posiadających w składzie mocne kwasy lub mocne zasady, np. Domestos.

Osad z mydła będzie słabiej się osadzał na ściankach wanny jeśli przynajmniej raz w miesiącu wypolerujesz wannę specjalnym środkiem do nabłyszczania wanien.

2. Wystrzegaj się przed kontaktem gorących przedmiotów (świeca, papieros, gorąca suszarka do włosów itp.) z powierzchnią wanny. Dotyczy to również iskier i źródeł otwartego ognia.

3. Unikaj kontaktu wanny z ostrymi narzędziami.

4. Myjąc zwierzęta domowe stosuj maty gumowe lub z tworzywa sztucznego.

5. Unikaj regularnego wkładania do wanny ciężkich przedniotów o twardej podstawie (taborety, miski metalowe). Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to podłóż pod nie matę gumową.

6. Unikaj długotrwałego kontaktu powierzchni wanny z mocnymi detergentami, farbami, lakierami do paznokci i zmywaczami do paznokci, klejami i innymi mocnymi środkami chemicznymi.

7. Unikaj kontaktu powierzchni wanny z płynami wykorzystywanymi w pracach budowlanych: rozpuszczalnikami, acetonem, olejami, lakierami, farbami, hlorem, eterem, spirytusem metylowym, benzyną, odplamiaczami, mocnymi kwasami itp.

   

                                  

Opinie

Pani Elżbieta, Kraków

Dzień dobry!  Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy na naszym terenie tj. w Krakowie reprezentują Waszą Firmę. Wanna we wannie to znakomity pomysł na odnowienie wanny bez wielkiego remontu łazienki, kucia, wiercenia ,niszczenia kafelek no i tego co najgorsze - wielkiego bałaganu . To naprawdę rewelacja. Wchodzi do łazienki dwóch przemiłych ludzi i po około dwóch godzinach ich pracy mamy nową lśniącą bielą wannę z gwarancją i za niska cenę w porównaniu do tej, którą przyszłoby nam zapłacić za nową wannę i cały remont związany z jej wymianą. Jestem  bardzo zadowolona, polecam wszystkim  zainteresowanym nową wanną. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.