Wanna w wannie

Obsługa

Renowację wanny metodą "wanna w wannie" można zamówić:

Obsługujemy szybko, sprawnie, jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Wszyscy montażyści "wanna w wannie" posiadają co najmniej kilkuletnie doświadczenie w odnawianiu wanien i pracach remontowych. To profesjonaliści we własnym fachu.

Zabudowa każdej wanny jest inna, dlatego monter przed wykonaniem usługi oceni sytuację w łazience i razem z Tobą uzgodni zakres prac przed wykonaniem renowacji.

Wszystkie prace montazowe zajmują około 2 godzin. Po ukończeniu prac nowa wanna zostaje wypełniona wodą. Po 12 godzinach można korzystać z nowej wanny.

Żadnego remontu, kurzu i gruzu.

 

Produkcja wanien-wkładów

Produkcja wanien-wkładów odbywa się na specjalne zamówienie.

Materiał do produkcji wanien-wkładów to akryl sanitarny o grubości 6mm  SENOSAN 3000BM dostarczany przez austriacką firmę SENOPLAST - jednym z czołowych producentów w Europie. Z tego samego akrylu produkowane są wysokiej jakości wanny z hydromasażem i kabiny prysznicowe. Materiał ten jest

  • bezpieczny,
  • przyjazny dla środowiska,
  • antybakteryjny,
  • przyjazny dla osób z alergią
  • odporny na przebarwienia
  • zachowuje swoje właściwości przez cały okres użytkowania

Żadna inna metoda odnowienia wanien nie oferuje tego typu materiału. Jego produkcja jest możliwa wyłącznie w procesie fabrycznym przy wysokich temperaturach. Uzyskanie tego typu właściwości produkując materiał ręcznie w pokojowej temperaturze nie jest możliwe.

Jakość odnowionej wanny

Wszystkie materiały przez nas stosowane są certyfikwane w Unii Europejskiej, są bezpieczne dla środowiska i człowieka.

Akryl z którego są tłoczone wanny-wkłady jest produkowany w Austriackiej firmie SENOPLAST.

Korzystamy z niemieckich syfonów firmy VIEGA.

Pozostałe materiały pochodzą z belgijskiej firmy Den Braven, estońskiej firmy Wolf Group i innych.

Wanna w wannie jest całkowicie bezpieczna do kąpieli małych dzieci, ludzi ze skłonnościami do alergii.

Jeśli ważny jest dla Ciebie wpływ na środowisko naturalne, wanna w wannie jest najlepszym sposobem, aby nie rezygnując z komfortu zredukować negatywny wpływ na środowisko poprzez oszczędzanie zasobów naturalnych.

Gwarancja

Czy wiesz, że producenci i sprzedawcy nowych wanien akrylowych lub emaliowanych często zastrzegają, że wanna ze sklepu traci gwarancję w momencie jej zabudowania? Oznacza to, że jeśli nowa wanna zostanie obłożona płytkami, to w przypadku wad wanny lub uszkodzeń fabrycznych producent za nią nie odpowiada, a w najlepszym przypadku może w miejsce wadliwej wanny dostarczyć nową. Ale niestety koszt wymiany wadliwej wanny na nową leży zawsze po stronie Klienta. A często wiąże się to z ponownym burzeniem płytek i remontem całej łazienki.

My udzielamy 5-letniej pisemnej gwarancji na każdą zamontowaną przez nas wannę w wannie i 2 lata gwarancji na usługę montażu. Dostarczamy i montujemy wannę w wannie, dlatego jesteśmy odpowiedzialni za cały proces od początku do końca. Pracujemy juz od 2010 roku. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy spokojni o jakość wykonywanych przez nas usług.

Opinie

Pani Elżbieta, Kraków

Dzień dobry!  Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy na naszym terenie tj. w Krakowie reprezentują Waszą Firmę. Wanna we wannie to znakomity pomysł na odnowienie wanny bez wielkiego remontu łazienki, kucia, wiercenia ,niszczenia kafelek no i tego co najgorsze - wielkiego bałaganu . To naprawdę rewelacja. Wchodzi do łazienki dwóch przemiłych ludzi i po około dwóch godzinach ich pracy mamy nową lśniącą bielą wannę z gwarancją i za niska cenę w porównaniu do tej, którą przyszłoby nam zapłacić za nową wannę i cały remont związany z jej wymianą. Jestem  bardzo zadowolona, polecam wszystkim  zainteresowanym nową wanną. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.