Opinie

Pani Elżbieta, Kraków

Dzień dobry!  Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy na naszym terenie tj. w Krakowie reprezentują Waszą Firmę. Wanna we wannie to znakomity pomysł na odnowienie wanny bez wielkiego remontu łazienki, kucia, wiercenia ,niszczenia kafelek no i tego co najgorsze - wielkiego bałaganu . To naprawdę rewelacja. Wchodzi do łazienki dwóch przemiłych ludzi i po około dwóch godzinach ich pracy mamy nową lśniącą bielą wannę z gwarancją i za niska cenę w porównaniu do tej, którą przyszłoby nam zapłacić za nową wannę i cały remont związany z jej wymianą. Jestem  bardzo zadowolona, polecam wszystkim  zainteresowanym nową wanną. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam.

zobacz więcej

Pan Maciek, Warszawa

Jestem użytkownikiem "wanny w wannie" od 4 miesięcy. Generalnie jestem w 100% zadowolony zarówno z samego wkładu, jak i z usługi montażu. Wkład jest przyjemny w dotyku i wygląda bardzo estetycznie. Dłużej trzyma temperaturę wody, niż sama wanna żeliwna. Łatwo się czyści, nie trzeba używać mocnych detergentów (ja czyszczę delikatnym płynem do mycia szyb i gąbką do naczyń i w zupełności to wystarcza). Montaż przeprowadzony bardzo dokładnie i profesjonalnie, montażysta przywiązuje bardzo dużą wagę do szczegółów, również tych estetycznych. Fugi położone idealnie równo, wkład ani drgnie. Cały montaż zajął u mnie około 4 godzin. Potem przez kilkanaście godzin wanna musi być napełniona wodą, żeby wkład się dobrze osadził, więc trzeba wziąć to pod uwagę. Jedyny minus, to że w przypadku mojej starej wanny z lat 50 - tych, po włożeniu wkładu odczuwalnie zmalała objętość wanny.

[Przypis Wanna w wannie: Niestety do niektórych wanien nie mamy dokładnych wanien-wkładów. Wśród nich są niektóre duże wanny z lat 50-tych ubiegłego wieku. W takiej sytuacji można zamontować nieco mniejszą wannę do większej. W efekcie jest nowa wanna, ale jest ona nieco mniejsza od starej. O takich sytuacjach nasi montażyści informują Klienta przed montażem.]
 

Pan Krzysztof, Aleksandrowice koło Krakowa

Pozdrawiam Firmę!
Ze wszech miar polecam tę firmę ! Chcąc wymienić wannę na nową, nie trzeba
"rujnować łazienki". Koszt przedsięwzięcia jest niewspółmiernie niski. Sympatyczny
fachowiec wstawia nową - akrylową wannę w krótkim czasie. Robi to szybko i profesjonalnie!

Pan Ryszard, Prudnik

Monter pan Władysław to profesjonalista! Wanna jest super. Dziekuję za sprawne załatwienie mojego zamówienia. Życzę sukcesów, będę polecał firmę moim znajomym. Pozdrowienia!

Pani Krystyna, Żary

Jestem bardzo zadowolona z usługi wanna w wannie. Będąc w Niemczech często słyszałam od znajomych o takiej możliwości. Moja 10 letnia wanna emaliowana była już zniszczona, ale kafelki są jeszcze w dobrym stanie, stąd  gdy w internecie znalazłam Państwa namiary postanowiłam skorzystać. Wszystko było tak jak w reklamie.
Mieszkam w małym miasteczku Żary. Bez internetu nie  wiedziałabym o takiej możliwości. Więcej reklamy a napewno chętnych nie zabraknie. Pozdrawiam gorąco i życzę dalszych sukcesów.

zobacz więcej

Nowości / Publikacje

Chcesz odnowić starą wannę? Włóż do niej nową!

Jeśli nasza wanna jest już zniszczona i nadaje się do wymiany, mamy dwa wyjścia – albo wymieniamy wannę, robiąc przy okazji remont całej łazienki, skuwając płytki itp., albo stosujemy nową na polskim rynku metodę „wanna w...

więcej

Ciekawostka ? wanna w wannie

Masz starą, zniszczoną wannę, ale nie stać Cię w tej chwili na zakup nowej, kucie płytek i remont? W Polsce dostępna jest nowa usługa pod nazwą – wanna w wannie – oto krótka charakterystyka tego ciekawego...

więcej